gaziantep-petek-temizleme-servisi
Petek Temizleme

 

 

 

Merkezi sistemleriniz veya kaloriferiniz evinizi, işinizi ısıtmıyorsa,  yüksek faturalar geliyor ise  bir sorun var demektir. Bizi aramanız halinde 7/24 teknik destek personellerimiz size mutlak çözümü üretecektir. Petekleriniz zaman içerisinde kanalları tıkanıyor ve kireç tutarak yeterli kadar ısı üretemez hallere geliyor. Eski (ilkel) temizleme yöntemleri günümüzde devam etmekte ama biz bu ilkel petek temizleme olayını ortadan kaldırıyor, peteklerin sokulup balkonda veya bahçede hortum ile yıkanma devrini sonlandırıyoruz.

 

Özışık Tesisat; Petek temizlemede %100 temiz iş yapma politikası ile tanınır, Peteklerinizi sokmeden petek temizleme cihazımız ile ve peteğe zarar vermeyen kimyasallar ile sorunsuz bir çözüm üretilebiliyor.

 

PETEK TEMİZLİGİ NASIL YAPILIR?

 

Petek temizleme işlemi için özel olarak kendi ar-ge bölümümüz tarafından geliştirilen cihaz ile evinizin kombi girişi veya kalorifer girişinden bir giriş birde çıkış alınır, daha sonra cihazımıza 5 veya 10 litre (daire büyüklügü ve petek sayısına göre su miktarı artmaktadır) Su dolumu yapıldıktan sonra su miktarının yarısı kadar özel bir kimyasal ile karıştırılır ve peteklere bu su takviye edilir. Yaklaşık azami 45 dakika boyunca devir daim yapılarak peteklerdeki kireç, pas, metal parçacıkları, kirli su ve topraklar peteklerden çıkartılır. Böylelikle peteklerinizden ilk günkü kadar ısı alabilir ve ısı tasarufu yapabilirsiniz.
Tam olarak ısı vermeyen peteklerde bile işe yarayan bu yöntem Gaziantep ilimizde ilk ve tek olarak Özışık Tesisat tarafından yapılmaktadır.

 

Eğer sizinde petekleriniz tam anlamı ile ısıtmıyor, veya faturalarınız çok kabarık geliyorsa bizimle iletişime geçin.

 

Google’den Gelen Aramalar;
1- Gaziantep Petek Temizleme
2- Petek Temizleme
3- Kalorifer Peteklerinin Temizliği
4- Gaziantep Kalorifer Petek Temizleme

 

Uzmana Sorun