Kanal Tıkanıklığı Açma

Tıkanık açma ve Kanal görüntüleme

Tıkanık Açma ve Kanal Görüntüleme

Günlük yaşamımızda birçok sıkıntı yaşamaktayız. Bunların bir taneside işyeriev, ve ofisimizde gider tıkanıklarıdır. Genelde basınçlı su ile açmayı denemek veya kimyasal maddeler kullanmak giderlere zarar verir ve açmaya bilir. Özışık tesisat kaçak su tespiti işinde gösterdiği başarıları tıkanık açma olayındada göstermektedir. Özel olarak getirttiğimiz makinalar sayesinde tıkanıklıkları anında çözümler üretebiliyoruz.
Geçtiğimiz dönemlerde teknolojik gelişmeler yaşanmadan önce evin her tarafı kırılıyor tıkanıklığın yeri tespit edilmeye çalışılıyordu. İster istemez masraflar çoğalıyor evin içi inşaat alanına dönüyordu. Teknolojinin gelişmesiyle beraber tesisat sektöründeki yeniliklerden biri olan kanal açma robotu ve kanal görüntüleme kamerası ile evinize veya işyerinize herhangi bir zarar vermeden kırmadan her türlü tıkanıklık açılmaktadır. Hattınız açıldıktan sonra ise kanal görüntüleme cihazı ile hattınızın açıldığı sizlere görsel olarak gösterilmektedir. Her türlü tıkanıklık hakkında firmamızı arayarak profesyonel yardım alabilirsiniz.

Genellikle;

Aynı Kanal Tıkanıklığı Açma sorunları büyük yemek şirketlerinde, restoranlarda, otellerde vb.  yerlerde de yaşanmaktadır. Fakat bu gibi yerlerde ve özellikle yemek şirketlerinde kötü kokuların yanı sıra bakterilerinde oluşmasına neden oluyor. Yani tıkanıklığın açılmasından sonra sağlıklı olması için hattın içi yıkanmalıdır. Pimaş hatlarının yıkanması ise özel cihazlar ile yüksek basınçlı su ile yıkanmaktadır.

Bizimle hemen iletişime geçmek için tıklayın.

 

 

Banyo tıkanıklığı açmaTuvalet tıkanıklığı açmaPimaş boru açmaKamera ile tıkanıklık görüntüleme

Google’den Gelen Aramalar;
1- Gaziantep Tıkanık Açma
2- Gaziantep Gider Açma
3- Tuvalet tıkanıklığı açma Gaziantep
4- Tuvaletim tıkandı
5- Tuvalet tıkanıklığını açma

 

 

YUKARI