Gaziantep Petek Temizleme

gaziantep-petek-temizleme-servisi

Petek Temizleme

Merkezi sistemleriniz veya kaloriferleriniz yada kombiniz evinizi, işinizi ısıtmıyorsa,  yüksek faturalar geliyor ise  bir sorun var demektir. Bizi aramanız halinde 7/24 teknik destek personellerimiz size mutlak çözümü üretecektir. Peteklerinizin zaman içerisinde kanalları tıkanıyor ve kireç tutarak yeterli kadar ısı üretemez hale geliyor. Eski (ilkel) temizleme yöntemleri günümüzde devam etmekte ama biz bu ilkel petek temizleme olayını ortadan kaldırıyor, peteklerin yerinden sökerek balkonda veya bahçede hortum ile yıkanma devrini bitiriyoruz.

Özışık Tesisat; Petek temizlemede %100 temiz iş yapma politikası ile tanınır, Peteklerinizi sökmeden petek temizleme cihazımız ile ve peteğe zarar vermeyen kimyasallar ile sorunsuz bir çözüm üretilebiliyoruz.

GAZİANTEP’DE PETEK TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR?

Gaziantep Petek temizleme işlemi için özel olarak kendi ar-ge bölümümüz tarafından geliştirilen cihaz ile evinizin kombi girişi veya kalorifer girişinden bir giriş birde çıkış alınır, daha sonra cihazımıza 5 litre veya 10 litre (daire büyüklüğü ve petek sayısına göre su miktarı artmaktadır) Su dolumu yapıldıktan sonra, su miktarının yarısı kadar özel bir kimyasal ile karıştırılır ve peteklere bu su takviye edilir.

Yaklaşık azami 45 dakika boyunca devir daim yapılarak peteklerdeki kireç, pas, metal parçacıkları, kirli su ve topraklar peteklerden çıkartılır. Böylelikle peteklerinizden ilk günkü kadar ısı alabilir ve ısı tasarrufu yapabilirsiniz.
Tam olarak ısı vermeyen peteklerde bile işe yarayan bu yöntem Gaziantep ilimizde ilk ve tek olarak Özışık Tesisat tarafından yapılmaktadır.

Eğer sizinde petekleriniz tam anlamı ile ısıtmıyor, veya faturalarınız çok kabarık geliyorsa bizimle iletişime geçin.

İlgili Aramalar, Gaziantep Petek Temizleme, Petek Temizleme, Kalorifer Peteklerinin Temizliği, Gaziantep Kalorifer Petek Temizleme

    İletişim Bilgileri
    Pazartesi - Cumartesi: 08:00 / 20:00
    Pazar ve Dini Bayramlarda Kapalı