Hakkımızda bg

“Sektöründe lider firma Özışık Tesisat”

Çoğu iş yeri sabah sekiz akşam altıda işi bırakır ama biz her gün her dakika hizmet vermekteyiz. Bu yüzden hayallerimiz iş yerine sığmayacak kadar büyüktür.

Teknoloji’yi Çok Yakından İnceliyoruz

Gaziantep ve Çevre İller’de Müşterilerimizin İhtiyaçlarını ve Dünyada’da İnşaat Teknolojisindeki Gelişimleri Çok Yakından İzliyoruz.

Diğer Tesisatçilardan Farkımız

Bize Daha Çabuk Ulaşabilirsiniz.İstediginiz Saat’te Arayabilirsiniz.Size En Ekonomik Çözümler Sunabilmemiz Çogu İşlerinizi Evinizi,Ofisinizi,Binanızı Kırmadan Kirletmeden Çalışmamız

ÖZIŞIK 2009 yılında siz müşterilerimizin hizmetine açılmıştır.kanal açma kanal tıkanıklığı giderme,su kaçak tespiti ve her türlü tesisat işlerinizde ve Elektirik, Bina Otomasyonları, Akıllı Ev Sistemleri, Fabrika Otomasyonları, Güvenlik Sistemleri ile siz müşterilerimize en iyi hizmeti profesyonel malzeme ve elamanları ile sorunlarınıza hızlı ve kesin çözümler üretmektedir.Kuruluşundan itibaren müşteri memnunyetini öncelikli hedefi olarak belirlemiş olup daima değişen cehresi hizmette sınır tanımayan ekibi ile 7 /24 ulaşım imkanlarıyla üstün hizmet sunmaktadır.

YUKARI