Su Kaçağı Tespiti

Kaçak Su Tespit Uzmanı

Yakın tarihe kadar su kaçağı tespiti oldukça zordu. Evimizde, Ofisimizde, İş Yerimizde çoğunlukla kaçaklar sonucu inşaat alanları oluşur,kırılmadıkdökülmedik hiç bir yer kalmazdı. Çoğu zamanda kaçağın yeri tespit edilemezdi. Maddi olarak çok büyük zararlar bırakan kaçak su tespiti artık ÖZ IŞIK tesisat tarafından kabus olmaktan çıkıyor.

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Özışık Tesisat teknolojik gelişmeleri çok yakından takip eden bir sıhhı tesisat firmasıdır. Kaçak su tespitleri için kendi alanında en yeni teknolojiyi kullanarak kaçak su tespitini NOKTASAL olarak tespit ederek onarımını gerçekleştirir. Örnek olarak aşağıdaki resmi inceleyebilirsiniz.
Resimde görüldüğü üzere sadece 30×30 cm kadar bir alan kırılarak onarımı yapılır daha sonra uyumlu fayans bulunarak ilk günkü görünüm sağlanır. Biz buna anahtar teslim diye adlandırıyoruz.

Onarım yapıldığı 3 gün içinde tekrar kontrol edilir. 3 Gün süre içinde nemlendirme olur, bunun nedeni daha önceki kaçak su kuruması minimum 3 günü alır bir daha aynı yerde kesinlikle böyle bir sorunla karşılaşmazsınız.

Kaçak Olup Olmadığını Nasıl Anlıyoruz?

Kaçak su tespiti için özel elektromanyetik amfi cihazı, elektromanyetik boru ve tesisat bulma cihazı, ve elektro akustik cihaz ile boruların içine salınan özel bir madde ile su sızıntısının yeri hemen tespit edilebiliyor.

Böylelikle gereken tüm müdahale temiz ve güvenli bir şekilde yapılır ve teslim edilir eğer sizde kaçak sularla mücadele ediyorsanız 7/24 hizmet hattımızdan bize ulaşın sorunlarınıza çözüm üretelim İletişim sayfası için tıklayın.

Kaçak Su Tespit Uzmanı
Su Kaçağı Tespiti Merkezi

Hizmet Bölgelerimiz

Güneydoğunun her illerine hizmetimiz bulunmaktadır. Bunlardan bazıları, Kilis Kaçak Tespiti, Osmaniye Kaçak Tespiti, Adıyaman Kaçak Tespiti, Şanlıurfa Kaçak Tespiti, Hatay Kaçak Tespiti, Kahramanmaraş Kaçak Tespiti ve Gaziantep Kaçak Tespiti olmak üzere 7 şehrimize hizmet sunmaktayız.

Profesyonel anlamda cihaz ile kaçak su tespiti yapıyoruz ve bunu bölgemizde lider olarak gerçekleştiriyoruz. Ayrıca kaçak su tespiti yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden bir tanesi de noktasal olarak ve kırmadan yapılmasıdır. Çünkü eğer bir noktadan kaçak su varsa ve orayı bulabilmeniz için termal görüntüleme ekipmanı gerekmektedir.

Bu ekipmanlar yoksa boş yere evinizi, ofisinizi kırdırtmayın. Arayın Özışık Kaçak Tespiti Merkezini gelip 40 dakika gibi bir sürede noktasal olarak cihazlarımız ile bulalım.

Ayrıca Kaçak tespitini 3 ekip aracımız ve 10’larca çekirdekten yetişmiş ustalarımız ile gerçekleştiriyoruz. Güneydoğunun en büyük tesisat firması olarak sizinle başarılı işler yapacağımıza inanıyoruz.

su kaçağı tespiti
    İletişim Bilgileri
    0342 360 5313
    Pazartesi - Cumartesi: 08:00 / 20:00
    Pazar ve Dini Bayramlarda Kapalı
    En Çok Okunanlar