kacak-su-bulma-tespiti
Su Kaçağı Tespiti

 

 

 

Yakın tarihe kadar su kaçağının tespiti oldukça zordu. Evimizde, Ofisimizde, İş Yerimizde çogunlukla kaçaklar sonucu inşaat alanları oluşur,kırılmadık, dökülmedik hiç bir yer kalmazdı. Çoğu zamanda kaçağın yeri tespit edilemezdi. Maddi olarak çok büyük zararlar bırakan kaçak su tespiti artık ÖZ IŞIK tesisat tarafından kabus olmaktan çıkıyor.

 

Nasıl mı?

 

Özışık Tesisat teknolojik gelişmeleri çok yakından takip eden bir sıhhı tesisat firmasıdır. Kaçak su tespitleri için kendi alanında en yeni teknolojiyi kullanarak kaçak su tespitini NOKTAsal olarak tespit ederek onarımını gerçekleştirir. Örnek olarak aşagıdaki resmi inceleyebilirsiniz.
Resimde görüldüğü üzere sadece 30×30 cm kadar bir alan kırılarak onarımı yapılır daha sonra uyumlu fayans bulunarak ilk günkü görünüm saglanır. Biz buna anaktar teslim diye adlandırıyoruz.

 

Onarım yapıldıgı 3 gün içinde tekrar kontrol edilir. 3 Gün süre içinde nemlendirme olur bunun nedeni daha önceki kaçak su kuruması minimum 3 günü alır bir daha aynı yerde kesinlikle böyle bir sorunla karşılaşmazsınız.

 

Kaçak Olup Olmadığını Nasıl Anlıyorsunuz?

 

Kaçak su tespiti için özel elektromanyetik amfi cihazı, elektromanyetik boru ve tesisat bulma cihazı, ve elektroakustik cihaz ile boruların içine salınan özel bir madde ile su sızıntısının yeri hemen tespit edilebiliyor.

 

Böylelikle gereken tüm müdahale temiz ve güvenli bir şekilde yapılır ve teslim edilir eğer sizde kaçak sularla mücadele ediyorsanız 7/24 hizmet hattımızdan bize ulaşın sorunlarınıza çözüm üretelim İletişim sayfası için tıklayın.

 

Google’den Gelen Aramalar;
1- Gaziantep kaçak su
2- Kaçak Su
3- Kaçak Su Tespiti Gaziantep
4- Gaziantep Su kaçagı